WorldTech, s.r.o. — our future is your tomorrow

Ilustrační fotografie

Internet doznal během posledních 10. let nečekaného rozvoje. Přestal být pouhým nástrojem pro prezentaci různých vědeckých textů, grafů a obrázků a začal sehrávat významnou roli v životě moderní společnosti. A to nejen z pohledu zábavy a informací, ale především z pohledu obchodu a služeb. Dávno jsou pryč doby, kdy firma měla svůj tištěný černobílý inzerát a spoléhala na to, že potencionální zákazník dá přednost právě jí. Nyní, díky informačním technologiím a rychlému rozvoji internetu je toto již minulostí. Internetové stránky se staly běžným standardem a vizitkou moderních firem.

Této skutečnosti jsme si vědomi. Zkušenosti, které jsme do této doby nasbírali, promítáme kompletně do své práce. Jsme připraveni Vám vytvořit kvalitní firemní prezentaci, včetně moderního grafického designu, vše dle Vašich představ a přání. Pomůžeme Vám sestavit strukturu a obsah tak, aby návštěvník Vašich stránek v co nejkratším čase našel přesně tu informaci, kterou potřebuje.
Zoptimalizujeme Váš web tak, aby se ve vyhledávačích objevoval na předních místech. Zkonzultujeme a zajistíme Vám možnosti propagace na internetu. V neposlední řadě zajistíme této prezentaci kvalitní webhosting a správu. V naší společnosti naleznete dlouhodobého partnera, který klade důraz na pečlivost, kvalitu a rychlost.

Při naší práci se vždy snažíme, aby naše produkty byly přístupné každému uživateli bez ohledu na jeho vybavení. Hendikepovaným návštěvníkům, kteří ve většině případů nemají možnost využívat veškerých prvků, které počítačové systémy nabízejí, jsou internetové stránky uzpůsobeny tak, aby i oni našli přesně takovou informaci, kterou požadují. Tyto vlastnosti našich produktů zaručuje dodržování nejnovějších standardů a doporučení:

  • XHTML 1.0, CSS 2.1, DOM 2 — doporučení organizace W3C
  • Pravidla tvorby přístupného webu — pro účely novely Zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy
  • WCAG — celosvětově uznávaná norma pro přístupné webové stránky
Ilustrační fotografie

Dodržování těchto norem a doporučení má za následek nejen rychlé načítání, přístupnost pro hendikepované uživatele, zobrazení pro každého uživatele identicky, ale i vysoké umístění ve vyhledávačích.

Veškeré produkty jsou otestovány na 3 majoritních internetových prohlížečích — Microsoft Internet Explorer, Opera, Firefox a 2 platformách — Microsoft Windows, Linux.

K těmto službám je pro nás samozřejmostí zařízení veškerých prací souvisejících s Vaší novou prezentací (registrace domény, umístění na internet, převod domény apod.).