WorldTech, s.r.o. — our future is your tomorrow

Tisková prohlášení

Počet tiskových prohlášení na stránku:         Seřadit od:

Stránkování: První 1 Poslední 

1.1.2013 - PF 2013
Ilustrační fotografie Přejeme Vám příjemný rok 2013 plný úspěchů jak v pracovním, tak i osobním životě, pevné zdraví, mnoho dobrých nápadů a důvodů k radosti.

Stránkování: První 1 Poslední 

Vyvíjíme moderní webové aplikace dle specifických potřeb zákazníků. Při programování klademe důraz na používání nových technologii, dodržování standardů a norem. Několikaletou praxí v oboru jsme načerpali spoustu zkušeností, které nyní můžeme zúročit i na Vašich projektech.

» více o této službě

Provádíme návrh, realizaci a správu datových počítačových sítí. Zajišťujeme 24 hodinový vzdálený dohled nad provozem Vaší sítě prostřednictvím našeho dohledového centra…

» více o této službě

Udržujeme počítače v bezpečném a aktuálním stavu. Při výskytu jakéhokoli problému z oblasti HW či SW se snažíme o jeho co možná nejrychlejší odstranění, vždy ke spokojenosti konečného uživatele.

» více o této službě

Uvažujete o připojení k internetu a nevíte, jaký způsob připojení zvolit? Jste již k internetu připojeni, ale nevyhovuje Vám stávající poskytovatel a jeho služby? Zkuste alternativu na Jaroměřském trhu s telekomunikacemi a připojte se od nás.

» více o této službě

V případě napadení virovou infekcí či škodlivým softwarem obnovíme funkčnost počítače do provozuschopného stavu. Naší prioritou je záchrana uživatelských dat a jejich zprovoznění na opraveném počítači…

» více o této službě