WorldTech, s.r.o. — our future is your tomorrow

Prohlášení o přístupnosti

Informace

Stránky se snaží o naprosto maximální přístupnost svého obsahu i funkčnosti. Splňuje všechny důležité zásady přístupnosti podle metodiky Blind Friendly Web i WCAG 1.0 a Pravidla tvorby přístupného webu pro účely novely Zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy.

Struktura

Struktura stránek je vytvořena dle normy XHTML 1.1 asociace W3C.

Vizuální prezentace XHTML kódu je řešena pomocí kaskádových stylů CSS.

Texty

Veškeré zveřejněné textové informace jsou definovány pomocí relativních jednotek, proto je velice snadné si měnit velikost písma dle Vašich potřeb. V prohlížeči Internet Explorer naleznete tuto možnost v menu Zobrazit - Velikost textu, případně pomocí CTRL + kolečko myši.

Tisk

Stránky obsahují CSS styl, který je speciálně navržen pro tisk a usnadňuje tak tisk veškerých zveřejněných informací.

Klávesové zkratky

Pro rychlejší pohyb můžete použít accesskey.

  • V prohlížeči Internet Explorer použijte kombinaci kláves ALT + hodnota accesskey
  • V prohlížeči Opera použijte kombinaci kláves SHIFT + ESC + hodnota accesskey
  • V prohlížeči Mozilla (Firefox, Mozilla Suite, Netscape—) použijte kombinaci kláves ALT + hodnota accesskey

Na platformě Macintosh nahrazuje klávesu ALT, klávesa CMD

Accesskey pro tyto stránky
Kontakt na administrátora

V případě jakéhokoliv problému, či chyby info@worldtech.cz.

Vyvíjíme moderní webové aplikace dle specifických potřeb zákazníků. Při programování klademe důraz na používání nových technologii, dodržování standardů a norem. Několikaletou praxí v oboru jsme načerpali spoustu zkušeností, které nyní můžeme zúročit i na Vašich projektech.

» více o této službě

Provádíme návrh, realizaci a správu datových počítačových sítí. Zajišťujeme 24 hodinový vzdálený dohled nad provozem Vaší sítě prostřednictvím našeho dohledového centra…

» více o této službě

Udržujeme počítače v bezpečném a aktuálním stavu. Při výskytu jakéhokoli problému z oblasti HW či SW se snažíme o jeho co možná nejrychlejší odstranění, vždy ke spokojenosti konečného uživatele.

» více o této službě

Uvažujete o připojení k internetu a nevíte, jaký způsob připojení zvolit? Jste již k internetu připojeni, ale nevyhovuje Vám stávající poskytovatel a jeho služby? Zkuste alternativu na Jaroměřském trhu s telekomunikacemi a připojte se od nás.

» více o této službě

V případě napadení virovou infekcí či škodlivým softwarem obnovíme funkčnost počítače do provozuschopného stavu. Naší prioritou je záchrana uživatelských dat a jejich zprovoznění na opraveném počítači…

» více o této službě