WorldTech, s.r.o. — our future is your tomorrow

Ilustrační fotografie

Dnešní svět je více něž kdykoli předtím závislý na informačních technologiích, zejména pak na počítačích. I přes veškerou snahu o co možná nejlepší nastavení a zabezpečení jednotlivých počítačů se občas stane, že výpočetní technika vypoví službu. A bohužel, většinou se tak stane v tu nejméně vhodnou dobu.

Při formulování služby PC-servis jsme vycházeli z našich vlastních zkušeností, neboť i my jsme okusili, jaké to je, když v neočekávanou dobu přestane fungovat tiskárna, počítač, segment sítě nebo kaskáda serverů. Všechny tyto stavy mají neblahý dopad, v případě firemní infrastruktury, na přirozený běh společnosti, v případě domácností, na využívání počítače k práci či zábavě.

Nejdůležitější je prevence v oblasti zabezpečení, protože téměř všechny pády výpočetní techniky jsou zaviněny škodlivým softwarem, který se bez Vašeho vědomí usadí v počítači a buď okamžitě nebo po nějaké době vykoná přesně to, k čemu byl vyroben — destrukci systému. Další důležitým prvkem ovlivňující funkčnost počítačů je jejich obsluha, neboť i ta může, byť nechtěně, za určitých okolností, způsobit pád systému.

Vyskytne-li se problém, který Vám brání v řádném užívání počítače, přečtěte si informace v sekci PC-servis a dozvíte se, jakým způsobem lze vzniklou situaci vyřešit k Vaší spokojenosti. Pokud zde nenaleznete řešení Vašeho problému, kontaktujte nás pro více informací.